PRODUCENCINARZĘDZI

FACOM
FACOM

Firma Facom to jeden z największych producent profesjonalnych narzędzi ręcznych w Europie.To prawie 100 lat doświadczenia w produkcji, to wiele opatentowanych rozwiązań i nieustanny rozwój. Program FACOMa to ok. 9 tys. pozycji katalogowych, by rozwiązać Wasze problemy. Jeden z pierwszych producentów narzędzi profesjonalnych , który wprowadził gwarancję całkowitą na swoje narzedzia.

 

90 % narzędzi objętych gwarancją bez ograniczenia w czasie.

 EXPERT
EXPERT

Marka światowego lidera w dziedzinie narzędzi ręcznych zaadaptowana do wymagań profesjonalistów w przemyśle i motoryzacji. Narzędzia EXPERT zostały opracowane by wytrzymać intensywne profesjonalne użytkowanie. Jakość produktów jest potwierdzona przez gwarancję EXPERT i dotyczy wszystkich produktów z gamy gwarancji bez ograniczenia czasowego dla uszkodzeń wynikających z wad produkcyjnych.

 

90 % narzędzi objętych gwarancją bez ograniczenia w czasie.

 

FACOM AKCJA
FACOM AKCJA

Narzędzia Facom jeszcze tańsze. Zapoznaj się z najnowszą Ofertę specjalną FACOM 2013.

NARZĘDZIA NIEISKRZĄCE 
NARZĘDZIA NIEISKRZĄCE

Narzędzia nieiskrzące są rekomendowane przez wszystkich dla zabezpieczenia się przed ekspolozją podczas pracy w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem gazów, nasyconych palnymi parami i pyłami. Winny być szeroko stosowane na pokładach tankowców, w przemyśle górniczym, przemyśle chemicznym, przeróbki ropy i innych, gdziekolwiek istnieje zagrożenie wybuchem.

 

Wszystkie narzędzia wykonane są ze specjalnych stopów selekcjonowanych pod względem ich odporności na iskrzenie i własności mechanicznych związanych z funkcją narzędzia

 

Narzędzia wykonywane są w dwóch twardościach:

1. Al-Cu twardość 25HRC

2. Be-Cu twardość 35HRC

 

Do dostawy załączamy świadectwo zgodności produktu.

NARZĘDZIA TYTANOWE
NARZĘDZIA TYTANOWE

Narzędzia tytanowe produkowane są z wysokiej jakości stopu tytanowego , używanego w przemyśle lotniczym i kosmicznym. Narzędzia tytanowe mają zastosowanie wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko, że delikatna elektronika może ulec zakłóceniu od wzbudzonego pola elektromagnetycznego (laboratoria, szpitale, elektrownie).

 

Narzędzia tytanowe są 100 % niemagnetyczne , nierdzewne i kwasoodporne.

WIHA
WIHA

Wiha jest jednym z największych na świecie producentem narzędzi ręcznych do użytku profesjonalnego w przemyśle i handlu.

 

Już od 70 lat nazwa Wiha kojarzy się z innowacyjnymi narzędziami najwyższej jakości w kategorii wkrętaków, narzędzi dynamometrycznych, kluczy trzpieniowych, bitów, młotków z miękkim obuchem, szczypiec, narzędzi pomiarowych i węży przegubowych.

GEDORE
GEDORE

Jeden z największych na świecie producentów narzędzi profesjonalnych potwierdzony znakiem jakości "Made in Germany" .Gedore stawia na jakość , wiedzę , efektywność i niezawodność. Gedore to ponad 10.000 profesjonalnych narzędzi dopasowanych do najwyższych celów oraz zastosowania w przemyśle i i branży motoryzacyjnej. 

METRINCH
METRINCH

Renomowany producent narzędzi profesjonalnych w dziedzinie nasadek zwykłych , udarowych i kluczy metryczno-calowych. Patent narzędzi Metrinch opracowany tak , by jeden klucz działał na śrubach bądż nakrętkach , metryczno-calowych np. 19mm - 3/4 " . Konstrukcja nasadek , kluczy Metrinch zapewnia odkręcenie , dokręcenie każdej nakrętki , śruby mocno obrobionej lub nawet zaokrąglonej . Patent Metrinch zapewnia 4-punktowy chwyt każdej śruby lub nakrętki zamiast 2-punktowy stosowany przy tradycyjnych nasadkach oraz kluczach.

 

Metrich to najnowsze rozwiązania i innowacje w dziedzinie dokręcanie-odkręcanie.

KNIPEX
KNIPEX

Firma Knipex od prawie 130 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi w dziedzinie szczypiec. Knipex to zarówno masywne szczypce dla hydraulików jak i modele precyzyjne , do zastosowań w elektronice oraz telekomunikacji. To ponad 1200 modeli szczypiec dla różnych zastosowań.

ENERPAC
ENERPAC

Jeden z wiodących producentów w dziedzinie podnoszenia, wciskania, ściągania, gięcia, rozpierania, cięcia, opuszczania, ściskania, prasowania na świecie. W oparciu o najnowszą technikę Firma ENERPAC rozwinęła swoje narzędzia dla oszczędzających czas i koszty , z zastosowaniem nowoczesnych materiałow technicznych , celem zwiększenia wydajności pracy oraz minimalizacji zmęczenia pracowników.

NARZĘDZIA DLA PRZEMYSŁU CIĘŻKIEGO 
NARZĘDZIA DLA PRZEMYSŁU CIĘŻKIEGO

Szeroki wybór kluczy dużej mocy , oraz nasadek udarowych o dużych rozmiarach rekomendowanych dla przemysłu ciężkiego , min. przemysł budowlany, kolejowy , chemiczny, zbrojeniowy, mineralny, paliwowo- energetyczny, metalurgiczny oraz przemysł elektromaszynowy.

 

Na specjalne zamówienie , możliwość wykonania nasadek i kluczy o nietypowych rozmiarach.